Programació

2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP FINAL 

LA SEU D'URGELL

wcupfinal 2017

facebook canoeslalomseu twitter @canoelaseu instragram canoelaseu 

   

Cerimònia d'inauguració -  2017 ICF CS WORLD CUP FINAL

La Seu d'Urgell                opening ceremony

08-09-2017 20:00h - Carrer Major - Plaça dels Oms

 

 

Exposició Fotogràfica

                                           expo AFOTMIR

04-09-2017 a 24-09-2017

 

Bibliokayak Parc Olímpic del Segre

per a grans i petits             bibliokayak   biblioteca Sant Agustí La Seu

08-09-2017 a 10-09-2017

 

AFTERPARTY WORLD CUP FINAL    afteparty world cup final             

20:00h 09-09-2017 carrer Josep Zulueta -  La Seu d'Urgell

 

Programa oficial

Actualitzat 06 setembre 2017

2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP FINAL LA SEU D'URGELL

        logo wc 2017 laseu                 

Descarrega aquí el programa en PDF

Dia 1 entrenaments - Dilluns 04/09/2017
 8:00-12:00Entrenaments oficials
 14:00-19:00Entrenaments oficials
Dia 2 entrenaments - Dimarts 05/09/2017
 8:00-12:00Entrenaments oficials
 14:00-19:00Entrenaments oficials
Dia 3 entrenaments - Dimecres 06/09/2017
 8:00-12:00Entrenaments oficials
 12:00-13:00Reunió de caps d'equip
 14:00-19:00Entrenaments oficials
Competició Dia 1 - Dijous 07/09/2017
 7:00-11:00Entrenaments oficials
 13:30-14:30Reunió d'ITO
 14:30-15:08K1W CSLX i K1M CSLX - Classificatòries - Extreme Canoe Slalom
 15:30Classificatòries - Construcció del circuit
 17:15Classificatòries - Demostració per seccions
 17:40Classificatòries - Aprovació del circuit
 18:05Classificatòries - Mànega de demostració & assaig tècnic
 20:00-21:00Cerimònia d'obertura
Competició Dia 2 - Divendres 08/09/2017
 8:45Obridors
 9:00-11:29Classificatòries - 1a mànega - C2M, C1W i K1M
 11:33-12:54Classificatòries - 2a mànega - C2M, C1W i K1M
 14:00Obridors
 14:15-16:21Classificatòries - 1a mànega - K1W, C1M i C2Mx
 16:26-17:52Classificatòries - 2a mànega - K1W, C1M i C2Mx
 18:301/2 finals i finals - Construcció del circuit
 19:401/2 finals i finals - Mànega de demostració
 20:001/2 finals i finals - Aprovació del circuit
Competició Dia 3 - Dissabte 09/09/2017
 9:00Obridors
 9:20-12:18Semifinals - C2M, C1W i K1M
LIVE TV
13:30-15:00Finals - C2M, C1W i K1M
 15:05-15:29Entrega de medalles - C2M, C1W i K1M
 15:29-15:39Entrega de medalles - Classificació general de la Copa del Món - C2M, C1W i K1M
 16:15-16:421/4 finals - K1W CSLX i K1M CSLX
 16:45-17:001/2 finals - K1W CSLX i K1M CSLX
 17:03-17:12Finals - K1W CSLX i K1M CSLX
 17:15-17:31Entrega de medalles - K1W CSLX i K1M CSLX
Competició Dia 4 - Diumenge 10/09/2017
 9:40Obridors
 10:00-12:05Semifinals - K1W, C1M i C2Mx 
LIVE TV
13:30-14:30Finals - K1W i C1M
 14:35-14:51Entrega de medalles - K1W i C1M
 14:51-15:01Entrega de medalles - Classificació general de la Copa del Món - K1W i C1M
 15:01-15:11Cerimònia de clausura


 

Generalitat de Catalunya Diputació de Lleida ajuntament de la Seu d'Urgell Federació Catalana de Piragüisme La Liga

Grupo Caliche Iberdrola Universo Mujer Loterias

logos cswcfinal2017 laseu

sponsors

sponsors

Upcoming Events

2019 ICF Canoe Slalom Tokyo 2020 Olympic Test Event & NHK Cup Japan
25 - 27 Octubre 2019
JPJapan
TOKYO Details
18 - 19 Gener 2020
NZNew Zealand
MANGAHAO Details
21 - 23 Febrer 2020
AUAustralia
PENRITH Details
3 - 5 Abril 2020
KANUPARK MARKKLEEBERG Details
18 - 19 Abril 2020
ESSpain
LA SEU D'URGELL Details
18 - 19 Abril 2020
ESSpain
LA SEU D'URGELL Details
24 - 26 Abril 2020
PLPoland
KRAKOW Details
25 - 26 Abril 2020
FRFrance
PAU Details
2 - 3 Maig 2020
SKSlovakia
ONDREJ CIBAK'S VENUE, LIPTOVSKY MIKULAS Details
15 - 17 Maig 2020
GBUnited Kingdom
LEE VALLEY Details
23 - 24 Maig 2020
SKSlovakia
ONDREJ CIBAK'S VENUE, LIPTOVSKY MIKULAS Details
30 - 31 Maig 2020
ITItaly
MERANO Details
1 Juny 2020
ITItaly
VALSTAGNA Details
5 - 7 Juny 2020
ITItaly
IVREA Details
6 - 7 Juny 2020
ITItaly
MERANO Details
12 - 14 Juny 2020
FRFrance
PAU Details
13 - 14 Juny 2020
ITItaly
VALSTAGNA Details
20 - 21 Juny 2020
PLPoland
KRAKOW Details
7 - 12 Juliol 2020
PLPoland
LJUBLJANA-TACEN Details
Denis Gargaud Chanut Fance Rio 2016 Olympic Gold Medallist
26 - 31 Juliol 2020
JPJapan
TOKYO Details
1 - 2 Agost 2020
CZCzech Republic
PRAGUE Details
7 - 9 Agost 2020
CACanada
CHILLIWACK Details
21 - 23 Agost 2020
SKSlovakia
LIPTOVSKY MIKULAS Details
11 - 13 Setembre 2020
SKSlovakia
DIVOKA VODA VENUE, BRATISLAVA-CUNOVO Details
18 - 20 Setembre 2020
CZCzech Republic
PRAGUE Details
24 - 27 Setembre 2020
DEGermany
MARKKLEEBERG Details
24 - 27 Setembre 2020
DEGermany
MARKKLEEBERG Details
4 Octubre 2020
ATAustria
KLAGENFURT Details
5 - 7 Març 2021
CNChina
TBC Details
21 - 25 Abril 2021
NZNew Zealand
AUCKLAND Details
14 - 30 Maig 2021
JPJapan
KANSAI Details
18 - 20 Juny 2021
DEGermany
MARKKLEEBERG Details
25 - 27 Juny 2021
CZCzech Republic
PRAGUE Details
3 - 5 Setembre 2021
ESSpain
LA SEU Details
10 - 12 Setembre 2021
FRFrance
PAU Details
21 - 26 Setembre 2021
SKSlovakia
BRATISLAVA Details
1 Gener - 31 Desembre 2022
DEGermany
AUGSBURG Details
1 Gener - 31 Desembre 2023
GBUnited Kingdom
LEE VALLEY Details
1 Gener - 31 Desembre 2023
CNChina
MIYI COUNTY Details
26 Juliol - 11 Agost 2024
FRFrance
PARIS Details